کارت گردشگری آمستردام چیست؟

شهرهای توریستی همواره با ارائه‌ی خدمات متنوع، مانند کارت گردشگری، سعی در جذب هر چه بیشتر گردشگر دارند. با معرفی کارت گردشگری آمستردام همراه باشید.

کارت گردشگری آمستردام چیست؟

با پیشرفت روزافزون دنیای امروزی و ایجاد فضاهای رقابتی در زمینه‌های مختلف از جمله دنیای گردشگری، شهرهای توریستی جهان با ارائه‌ی خدمات متنوع، در تلاش برای جذب گردشگران اقصی نقاط جهان هستند. یکی از خدمات نسبتا نوظهور کارت‌های گردشگری هستند. «کارت گردشگری» (Tourist Pass) عبارت‌ است از مجموعه خدمات و سرویس‌های متنوع هر شهر در قالب یک بسته. این خدمات می‌توانند از مجوز بازدید موزه تا اینترنت رایگان باشند. علاقه‌مندان می‌توانند با خرید این کارت‌های گردشگری با هزینه‌ای به مراتب کمتر از حالت عادی، بهترین‌های هر شهر را به بهترین شکل ممکن تجربه کنند.

حال پس از تعریف این کارت جذاب به معرفی کارت گردشگری آمستردام می‌پردازیم. آمستردام به عنوان پایتخت هلند، از مهم‌ترین شهرهای توریستی این کشور و حتی اروپا محسوب می‌شود و گردشگران بسیاری را در طول سال به خود می‌بیند. با این اوصاف ارائه‌ی کارتی مخصوص برای گردشگران لازم به نظر می‌رسد. در ادامه به مشخصات و ویژگی‌های این کارت که «آمستردام سیتی کارد» (I amsterdam City Card) نام دارد، می‌پردازیم.

همان‌طور که اشاره شد، کارت‌های گردشگری امکانات بسیاری را در مجموعه‌ای مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهند. با خرید این کارت‌ها می‌توان از امکانات کوچک و بزرگ و متعددی بهره‌مند شد. به طور کلی از امکانات کارت گردشگری آمستردام می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

برای مشاهده‌ی لیست کامل امکانات کارت گردشگری آمستردام می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

قبل از هر چیز، طبیعتا با بهره‌مندی از امکانات مذکور، در زمان و هزینه‌ی سفر صرفه‌جویی می‌شود. همچنین استفاده از این کارت ‌می‌تواند مزایای زیر را در پی داشته باشد:

برای خرید آمستردام سیتی کارد می‌توان هم از طریق اینترنت و سایت مربوطه و هم از طریق مراکز معین اقدام کرد. در هر صورت کارت گردشگری آمستردام در ۴ بسته‌ی زیر ارائه می‌شود:

برای خرید هر یک از این بسته‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

منبع : کجارو